sibjo.com - N.T. Shpatturs - 50000 Gjakovė

Kompania

N.T. Shpatturs

Rr. Nėna Terezė
50000 Gjakovė
Kosovė
Tel.:044/134-349
Fax.:+381/390-330-340
E-Mail.:shpatturs@hotmail.com

lloj / Kategoria biznesi

Agjension turistik

Pronari

Zotėri Hasan Krasniqi

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Informacioni i biznesit

Informacione rreth produkteve

Download

Menyra e Pagesave


Kontaktoni N.T. Shpatturs ne Gjakovė
Kontaktoni nga N.T. Shpatturs ne Gjakovė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "N.T. Shpatturs"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: