sibjo.com - FLORIMI TOURS - 32000 Klinė

Kompania

FLORIMI TOURS

Rr. Dėshmorėt e kombit
32000 Klinė
Kosovė
Tel.:044 (049)/ 222-972
 039/471-746
Fax.:039/471-746

lloj / Kategoria biznesi

Agjension turistik

Pronari

Zotėri Elmi Arifaj

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Informacioni i biznesit

Informacione rreth produkteve

Download

Menyra e Pagesave


Kontaktoni FLORIMI TOURS ne Klinė
Kontaktoni nga FLORIMI TOURS ne Klinė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "FLORIMI TOURS"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: