sibjo.com - ARGJENTARIA - TE DULI - 11000 Podujevė

Kompania

ARGJENTARIA - TE DULI

Rr. Skendėrbeu
11000 Podujevė
Kosovė
Tel.:044/340-106

lloj / Kategoria biznesi

Argjentari

Pronari

Zotėri Avdulla Softolli

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Informacioni i biznesit

Informacione rreth produkteve

Download

Menyra e Pagesave


Kontaktoni ARGJENTARIA - TE DULI ne Podujevė
Kontaktoni nga ARGJENTARIA - TE DULI ne Podujevė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "ARGJENTARIA - TE DULI"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: