sibjo.com - SALLON ONDULIMI TE SHUKI - 13050 Drenas - Komoran

Kompania

SALLON ONDULIMI TE SHUKI

Rr. Komoran Carrlev
13050 Drenas - Komoran
Kosovė
Tel.:044/684-880

lloj / Kategoria biznesi

Sallon Ondulimi

Pronari

Zonja Shukrie Plakaj-Bujupi

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Informacioni i biznesit

Informacione rreth produkteve

Download

Menyra e Pagesave


Kontaktoni SALLON ONDULIMI TE SHUKI ne Drenas - Komoran
Kontaktoni nga SALLON ONDULIMI TE SHUKI ne Drenas - Komoran
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "SALLON ONDULIMI TE SHUKI"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: