sibjo.com - METI-COMERC - 50000 Gjakovė

Kompania

METI-COMERC
Emer qe duhet ti besohet..

Rr. UĒK-sė Stacioni i Autobusve
50000 Gjakovė
Kosovė
Tel.:044/198-634
 044 483 035
Fax.:0390 321 534
E-Mail.:meticomercc@hotmail.com

lloj / Kategoria biznesi

Agjension turistik

Pronari

Zotėri Zenel Musa

Orari Punės

e Hėnė - e Shtunė
08:00 - 22:00 Ora _____

Diele
12:00 - 20:00 Ora

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Zotėri Zenel Musa
E-Mail.:meticomercc@hotmail.com
Tel.: 0390/321-534 044/198-634

Informacioni i biznesit

Informacione rreth produkteve

Menyra e Pagesave

CASH, Transfer nė Bankė.

Kontaktoni METI-COMERC ne Gjakovė
Kontaktoni nga METI-COMERC ne Gjakovė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "METI-COMERC"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: