sibjo.com - ELITE TECH - 10010 Prishtinė

Kompania

ELITE TECH

Shaban Polluzha 2/18
10010 Prishtinė
Kosovė
Tel.:+377 (0) 45 220 870
Fax.:+381 (0) 38 221 271
E-Mail.:ruzhdikorqa@elitetech.eu

lloj / Kategoria biznesi

Instalimet elektrike

Pronari

Zotėri Ruzhdi Korqa

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Informacioni i biznesit

Informacione rreth produkteve

Download

Menyra e Pagesave


Kontaktoni ELITE TECH ne Prishtinė
Kontaktoni nga ELITE TECH ne Prishtinė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "ELITE TECH"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: