sibjo.com - Poliklinika ECHO-DIAGNOSTIKA - 10000 Prishtinė

Kompania

Poliklinika ECHO-DIAGNOSTIKA

Rr. Muharrem Fejza, Lagjja e Spitalit
10000 Prishtinė
Kosovė
Tel.:044/179-790
 044/383-535
E-Mail.:hysnigerguri@hotmail.com

lloj / Kategoria biznesi

Rtg | Tė gjitha Shėrbimet me Ultraze | Shėrbimet Ortopedike

Pronari

Zotėri Dr.Mr.Sci. Hysni Gėrguri

Orari Punės

13:00-18:30

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Zotėri Dr.Mr.Sci. Hysni Gėrguri
E-Mail.:hysnigerguri@hotmail.com
Tel.:044/ 179-790

Informacioni i biznesit

Informacione rreth produkteve

Download

Menyra e Pagesave

cash

Kontaktoni Poliklinika ECHO-DIAGNOSTIKA ne Prishtinė
Kontaktoni nga Poliklinika ECHO-DIAGNOSTIKA ne Prishtinė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "Poliklinika ECHO-DIAGNOSTIKA"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: