sibjo.com - KLINIKA KIRURGJIKE PLASTIKE ESTETIKE -- ZATRIQI - POLIKLINIK -- - 10000 Prishtinė

Kompania

KLINIKA KIRURGJIKE PLASTIKE ESTETIKE -- ZATRIQI - POLIKLINIK --
the plastic surgery clinic

Rr. Hilmi Rakovica (Bregu i Djellit)
10000 Prishtinė
Kosovė
Tel.:044/110-925
E-Mail.:zatriqi@yahoo.com
Web.:www.zatriqi-ks.com

lloj / Kategoria biznesi

Poliklinik | Kirurgji Plastike | Kirurgji Estetike

Pronari

Zotėri Dr. Skender Zatriqi

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Zotėri Dr. Skender Zatriqi
E-Mail.:info@zatriqi-ks.com
Tel.:044/110-925

Informacioni i biznesit

Informacione rreth produkteve

Menyra e Pagesave


Kontaktoni KLINIKA KIRURGJIKE PLASTIKE ESTETIKE -- ZATRIQI - POLIKLINIK -- ne Prishtinė
Kontaktoni nga KLINIKA KIRURGJIKE PLASTIKE ESTETIKE -- ZATRIQI - POLIKLINIK -- ne Prishtinė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "KLINIKA KIRURGJIKE PLASTIKE ESTETIKE -- ZATRIQI - POLIKLINIK --"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: