sibjo.com - Baff Com - 10000 Podujeve

Kompania

Baff Com

Magjis.Podujeve-Prishtine te Qershiat Podujeve
10000 Podujeve
Kosove
Tel.:+377(0)44 417 250
Fax.:038 570 353
E-Mail.:baffcom@gmail.com

lloj / Kategoria biznesi

Ngjyra pėr Fasada

Pronari

Zotėri Fidan Fejzullahu

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Informacioni i biznesit

Informacione rreth produkteve

Download

Menyra e Pagesave


Kontaktoni Baff Com ne Podujeve
Kontaktoni nga Baff Com ne Podujeve
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "Baff Com"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: