sibjo.com - Konsullata/Ambasada e Greqisė nė Kosovė - 10000 Prishtinė

Kompania

Konsullata/Ambasada e Greqisė nė Kosovė

Rr Ismajl Qemajl Nr.68 - Arberia 2
10000 Prishtinė
Kosovė
Tel.:+381 38 24 73 70 12
 +381 38 243 -013
Fax.:+381 38 245-533
E-Mail.:grpristina@mfa.gr / grsecprs@mfa.gr

lloj / Kategoria biznesi

Konsullatė / Ambasada | Ambasadė | Konsullata | Ambasada | Konsulat | Ambasad | Embassy | consulate | προξενείο

Pronari

Zotėri Dimitris MOSCHOPOULUS

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Informacioni i biznesit

Konsullata/Ambasada e Greqisė nė Kosovė

Consulate / Embassy of Greece in Kosovo

Προξενείο / Πρεσβεία της Ελλάδα στο Κοσσυφοπέδιο

Informacione rreth produkteve

Misionet e Huaja nė Kosovė

Download

Menyra e Pagesave


Kontaktoni Konsullata/Ambasada e Greqisė nė Kosovė ne Prishtinė
Kontaktoni nga Konsullata/Ambasada e Greqisė nė Kosovė ne Prishtinė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "Konsullata/Ambasada e Greqisė nė Kosovė"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: