sibjo.com - Konsullata/Ambasada e Kroacisė nė Kosovė - 10000 Prishtinė

Kompania

Konsullata/Ambasada e Kroacisė nė Kosovė

Rr: Fehmi Agani 69/A-1
10000 Prishtinė
Kosovė
Tel.:+381 38 223 320
 +381 38 223 979
Fax.:+381 38 223 979
E-Mail.:croemb.pristina@mvpei.hr

lloj / Kategoria biznesi

Konsullatė / Ambasada | Ambasadė | Konsullata | Ambasada | Konsulat | Ambasad | Embassy | consulate | konzulat

Pronari

Zotėri Zoran Vodopija

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Informacioni i biznesit

Konsullata/Ambasada e Kroacisė nė Kosovė

Consulate / Embassy of Croatia in Kosovo

Konzulat / Veleposlanstvo Hrvatska na Kosovu

Informacione rreth produkteve

Misionet e Huaja nė Kosovė

Download

Menyra e Pagesave


Kontaktoni Konsullata/Ambasada e Kroacisė nė Kosovė ne Prishtinė
Kontaktoni nga Konsullata/Ambasada e Kroacisė nė Kosovė ne Prishtinė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "Konsullata/Ambasada e Kroacisė nė Kosovė"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: