sibjo.com - Konsullata/Ambasada e Bullgarisė nė Kosovė - 10000 Prishtinė

Kompania

Konsullata/Ambasada e Bullgarisė nė Kosovė

Rr.Ismajl Qemajli Nr .12 - Arberia
10000 Prishtinė
Kosovė
Tel.:+381 38 245 540
Fax.:+381 38 245 543
E-Mail.:embassy.pristina@mfa.bg

lloj / Kategoria biznesi

Konsullatė / Ambasada | Ambasadė | Konsullata | Ambasada | Konsulat | Ambasad | Embassy | consulate | консулство

Pronari

Zotėri Bobi Bobev

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Informacioni i biznesit

Konsullata/Ambasada e Bullgarisė nė Kosovė

Consulates / Bulgarian Embassy in Kosovo

Консулства / Българското посолство в Косово

Informacione rreth produkteve

Misionet e Huaja nė Kosovė

Download

Menyra e Pagesave


Kontaktoni Konsullata/Ambasada e Bullgarisė nė Kosovė ne Prishtinė
Kontaktoni nga Konsullata/Ambasada e Bullgarisė nė Kosovė ne Prishtinė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "Konsullata/Ambasada e Bullgarisė nė Kosovė"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: