sibjo.com - Konsullata/Ambasada e Belgjikes nė Kosovė - 10000 Prishtinė

Kompania

Konsullata/Ambasada e Belgjikes nė Kosovė

Rr.Taslixhe 1, Nr 23 a
10000 Prishtinė
Kosovė
Tel.:+381 38 518 918
Fax.:+381 38 518 338
E-Mail.:pristine@diplobel.fed.be

lloj / Kategoria biznesi

Konsullatė / Ambasada | Konsullatė | Ambasada | Konsulat | Ambasad | Embassy | consulate | Konzullata | consulaat

Pronari

Zotėri Pascal Gregoire

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Informacioni i biznesit

Konsulata/Ambasada e Belgjikes nė Kosovė

Consulates / Belgium Embassy in Kosovo

Consulaten / Belgiė ambassade in Kosovo

Informacione rreth produkteve

Misionet e Huaja nė Kosovė

Download

Menyra e Pagesave


Kontaktoni Konsullata/Ambasada e Belgjikes nė Kosovė ne Prishtinė
Kontaktoni nga Konsullata/Ambasada e Belgjikes nė Kosovė ne Prishtinė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "Konsullata/Ambasada e Belgjikes nė Kosovė"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: