sibjo.com - Konsullata/Ambasada e Shqipėrisė nė Kosovė - 10000 Prishtinė

Kompania

Konsullata/Ambasada e Shqipėrisė nė Kosovė

Rr. Mujo Ulqinaku Nr. 18
10000 Prishtinė
Kosovė
Tel.:+381 38 248 208
 +381 38 248 386
Fax.:+381 38 248 209
E-Mail.:embassy.pristina@mfa.gov.al
Web.:www.mfa.gov.al/

lloj / Kategoria biznesi

Konsullatė / Ambasada | Konsulat | Ambasad | Embassy | consulate | Konzullata

Pronari

Islam Lauka

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Zotėri Ambassador Islam Lauka
E-Mail.:embassy.pristina@mfa.gov.al
Tel.:+381 38 248 208

Informacioni i biznesit

- Konsullata/Ambasada e Shqipėrisė nė Kosovė

- Embassy of Albania

Informacione rreth produkteve

Download

Menyra e Pagesave


Kontaktoni Konsullata/Ambasada e Shqipėrisė nė Kosovė ne Prishtinė
Kontaktoni nga Konsullata/Ambasada e Shqipėrisė nė Kosovė ne Prishtinė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "Konsullata/Ambasada e Shqipėrisė nė Kosovė"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: