sibjo.com - Caffe Ėmbėltore EUROPA - 32000 Klinė

Kompania

Caffe Ėmbėltore EUROPA
Ėmbėltore e tradites - e para nė Klinė

Sheshi Nėnė Tereza
32000 Klinė
Kosovė
Tel.:044/223-057
E-Mail.:paradox.n@zbavitu.net

lloj / Kategoria biznesi

Ėmbėltore / Ice Cafe | Kafe,Kafene (Café) | Burektore

Pronari

Zotėri Esat Limani

Orari Punės

7 ditė
07:00 - 23:00 Ora

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Zotėri Esat Limani
E-Mail.:paradox.n@zbavitu.net
Tel.:044/223-057

Informacioni i biznesit

Informacione rreth produkteve

Download

Menyra e Pagesave

cash

Kontaktoni Caffe Ėmbėltore EUROPA ne Klinė
Kontaktoni nga Caffe Ėmbėltore EUROPA ne Klinė
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "Caffe Ėmbėltore EUROPA"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: