sibjo.com - Konsullata/Ambasada e Republikės sė Kosoves nė Frankfurt - 60327 Frankfurt

Kompania

Konsullata/Ambasada e Republikės sė Kosoves nė Frankfurt

Rudolfstraße 13-17
60327 Frankfurt
Gjermani / Deutschland
Tel.:(069) 271 339 20
Fax.:(069) 271 339 229
E-Mail.:consulate.frankfurt@ks-gov.net
Web.:www.ambasada-ks.net/de/?page=1,1

lloj / Kategoria biznesi

kosovarische Botschaft Frankfurt | kosovarisches Konsulat Frankfurt | Konsullatė / Ambasada | Konsulat | Ambasad | Embassy | consulate | Konzullat

Pronari

Zotėri Astrit Zemaj (Konsul)

Orari Punės

Orari i punes i Sherbimit Konsullor ne Berlin, Gjermani, eshte E Hėnė - E Premtė: 9.00-12.00 dhe 14.00-17.00

Orari i punes me pale eshte: Prej tė hėnės gjer tė enjten nga ora 10.00-13.00 dhe nga ora 14.00-17.00

Orari i punes i Misionit Konsullor ne Frankfurt, Gjermani eshte E Hėnė - E Premtė: 9.00-12.00 dhe 14.00-17.00.

Orari i punes me pale eshte nga ora: 10-12 dhe 13-16

Shikoni nė hartė

Foto

Personat kontaktues

Konsulat
E-Mail.:consulate.frankfurt@ks-gov.net
Tel.:(069) 271 339 20

Informacioni i biznesit

Konsularbezirke: Hessen, Nordrhein-Westfalen, Rheinland-Pfalz und Saarland.

Informacione rreth produkteve

Kosovarische Botschaft in Frankfurt

Shėrbimi konsullor

Informacionet nė vijim janė pregatitur duke u bazuar nė Rregulloren Konsullore dhe Udhėzimin Administrativ pėr Procedurat e Ofrimit tė Shėrbimeve Konsullore nga ana e Misioneve diplomatiko/konsullore tė Republikės sė Kosovės.

Marrėdhėnie me publikun

Nė kuadėr tė Ambasadės sė Republikės sė Kosovės nė Vjenė funksionon shėrbimi i marrėdhėnieve me publikun.

Ky shėrbim i ofron ndihmė shtetasve tė Kosovės pėr zgjidhjen e problemeve tė natyrės konsullore.

Shėrbimi i marrdhėnieve me publikun mund tė kontaktohet nė:

Tel: +49 (0) 30 240476911
consulate.berlin@ks-gov.net

Adresa:
Wallstraße 65, 10179 Berlin / Kati i tretė.

Orari i punes i Sherbimit Konsullor ne Berlin, Gjermani, eshte E Hėnė - E Premtė: 9.00-12.00 dhe 14.00-17.00

Orari i punes me pale eshte: Prej tė hėnės gjer tė enjten nga ora 10.00-13.00 dhe nga ora 14.00-17.00

Orari i punes i Misionit Konsullor ne Frankfurt, Gjermani eshte E Hėnė - E Premtė: 9.00-12.00 dhe 14.00-17.00.

Orari i punes me pale eshte nga ora: 10-12 dhe 13-16
Kontaktoni Konsullata/Ambasada e Republikės sė Kosoves nė Frankfurt ne Frankfurt
Kontaktoni nga Konsullata/Ambasada e Republikės sė Kosoves nė Frankfurt ne Frankfurt
Formulari per Kontakt
Dėrgoni njė Mesazh
dhe mos harroni tė komentoni nėse dėshironi qė t'ju rikontakton kompania "Konsullata/Ambasada e Republikės sė Kosoves nė Frankfurt"

Faliminderit! Mesazhi juaj ėsht derguar.

Emri:
Mbiemri:
Tel-Nr.:
Email.:
Mesazhi juaj.: